İletişim: ik (at) mimar-is.org

DEMIR GRUP YAPI INSAAT SANAYI VE TICARET A.S. 495 görüntülenme

ELİF SEDA ER
Takip Et

Bu firmanın aktif ilanı bulunmamaktadır

DEMIR GRUP YAPI INSAAT SANAYI VE TICARET A.S.

ELİF SEDA ER

Firma Bilgisi

  • Toplam İlan 0 İlan
  • Meslek Kategori Mimarlık
  • Mesai Saat Aralığı 08:30 - 18.00

Hakkımızda

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Temelleri 1984’de atılan Demir Grup, İstanbul’un çeşitli bölgelerinde binlerce daire, çok sayıda işyeri ve konut projesi, okul ve plaza inşaatını hayata geçirdi.

“Güvenilirlik” ve “değer kazandırma” ilkesi ile yatırımcılar için doğru bir adres haline gelen, sektördeki gücünü arttırarak büyüyen grup, yurtdışında da yatırımlara başlayarak; Ukrayna’nın Kiev ve Vinnitsa şehrinde konut, işyeri ve otel projelerinin çalışmalarına başlamış olup, Almanya’nın Potsdam kentinde öğrenciler için residence-yurt buna ek olarak iş plazaları projelerini devam ettirmektedir.

Son dönemde devam eden ve hedeflenen projeleri ise Hadımköy, Büyükçekmece, Beylikdüzü, Çekmeköy, Seyrantepe ve Göktürk gibi İstanbul’un çeşitli bölgeleri barındırırken, yurtiçi olarak İzmir ve bununla birlikte Anadolu’nun belirli bölgelerinde proje geliştirme ekibi çalışmalarına devam etmektedir.

Demir Grup, inşaat sektöründeki yatırımlarının yanı sıra, bünyesine katmış olduğu 5 şirket; Demir Enerji Yatırımları, Demir Proje ve Tasarım, Demay Gayrimenkul Satış ve Pazarlama, Demir Proje Yönetimi ve DAY Sigorta Aracılık Hizmetleri ile Demir Grup olarak yoluna devam ediyor.

İletişim

TMMOB Mimarlar Odası
İstanbul Büyükkent Şubesi
Kemankeş Karamustafapaşa Mah, Kemankeş cad, No:31 Karaköy Beyoğlu İstanbul
ik (at) mimar-is.org